آقای سئو

سئو برگرفته از عبارت Search Engine Optimization است که کلمات معادلی چون SEO یا بهینه سازی موتور جستجو دارد که همگی آنها به یک معنی می باشند و می توان آن را بصورت زیر تعریف نمود.

سئو را مي‌توان مجموعه‌اي از روش‌ها براي تغيير استراتژيک وب سايت‌ها دانست. اين فرآيند به بيان مهمترين عوامل مرتبط صفحه و افزايش اهميت آن در صفحه نتايج جستجو، مي‌پردازد.

سئو سایت مسئله ایست که این روزها به بزرگترین دغدغه یک وبمستر و صاحب کسب و کار اینترنتی تبدیل شده است. سئو همان چیزی است که مشخص می کند شما کدام گزینه در نتایج جستجوهای موتورهای جستجو و به ویژه گوگل باشید. قطعا همه به دنبال دست یابی به رتبه اول گوگل هستند. برای رسیدن به این رتبه می بایست تلاش کرد و در این رقابت که روز به روز نیز سنگین تر می گردد، باید هر روز اطلاعات خود را به روز رسانی نمایید.

گوگل همه چیز نیست !

گوگل همه چیز نیست اما بدون آن کسب و کار شما می لنگد. تصمیم هوشمندانه آن است که گوگل را به خدمت بگیرید تا آسوده تر و در کلاسی بالاتر مشتریان خود را بیابید.

حضور مناسب و مستمر در نتایج گوگل هماهنگ با آخرین تغییرات در سیاست کاری این غول دنیای جستجو و افزایش ترافیک هدفی است که باید به آن دست یابید. افزایش رتبه در گوگل و افزایش بازدید سایت را از گروه طراحی و برنامه نویسی صفر بخواهید.

مراحل کاری آقای سئو

پشتیبانی و مشاوره سئو

داشتن یک مشاور متخصص، در هر قسمت از فعالیت تجاری سازمان، یک نیاز ضروری می باشد. ما برای ارائه بهترین گزینه ها در کنار شما هستیم.

آنالیز سایت

اولین گام جهت انجام یک سئو حرفه ای، آنالیز تخصصی سایت جهت یافتن نقاط قوت و ضعف سایت و همچنین بررسی رقبا می باشد.

بهینه سازی سایت

ابتدا ساختار سایت بر اساس آخرین الگوریتم موتورهای جستجو بهینه سازی می گردد و بر روی بهبود رتبه کلمات کلیدی سایت فعالیت می شود.

 • بسته پایه
 • تومان۶۰۰,۰۰۰
  به ازای هر ماه
 • بسته استاندارد
 • تومان۱,۲۰۰,۰۰۰
  به ازای هر ماه
 • بسته پیشرفته
 • تومان۲,۵۰۰,۰۰۰
  به ازای هر ماه
بالا