سیستم عامل آی او اس برای اولین بار در سال ۲۰۰۷ توسط شرکت اپل رونمایی شد. این سیستم عامل بر روی دستگاه های آی پاد ، آیفون ، تبلت آیپد وجود دارد و کمپانی اپل اجازه استفاده از این سیستم عامل را به هیچ ارگان دیگری نداده است.

جالب است بدانید تا پایان سال ۲۰۱۰ نزدیک به ۵۹ درصد صفحات وب مربوط به این سیستم عامل بود. علت محبوبیت این سیستم عامل تقسیم زمان پردازنده به اندازه مورد نیاز برای هر برنامه است تا از اتلاف انرژی کاسته و سرعت افزایش یابد.

امروزه به جایی رسیدیم که غذای خود را از زودفود می خریم، با اسنپ جا به جا می شویم، کالاهای دست دوم خود را در دیوار به فروش می رسانیم و یا در ایسام به مزایده می گذاریم، ویدئو های محبوب خود را از آپارات می بینیم، لوازم دیجیتال و الکترونیک مورد نیاز خود را از دیجی کالا می خریم، تخفیف استخر خود را از نت برگ می‌گیریم و اگر دقت کنید وجه اشتراک تمام این استارت آپ های موفق تسهیل زندگی تعداد زیادی از مردم است. لذا بدیهی است که اگر شما نیز قصد دارید در کسب و کار خود کالا یا خدماتی را برای عموم ارائه کنید که جامعه ی بزرگی از مصرف کنندگان را تحت پوشش قرار دهد اپلیکیشن بهترین ابزار ممکن برای معرفی و توسعه ی آن است.

داشتن اپلیکیشن یعنی وجود تمامی محصولات و خدمات شما در تلفن های همراه مشتریانتان. اپلیکیشن تاثیر بسیار بالایی در جذب مشتری و افزایش فروش شما دارد و فواید بسیار زیادی را نصیبتان خواهد کرد از جمله...
بالا