یک اپلیکیشن قدرتمند برای برند خود داشته باشید!

داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر با اوست. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشد، شما هم می‌توانید با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید. گروه طراحی و برنامه نویسی صفر، با مهارت و تجربه طولانی‌ مدت خود آماده است تا در زمینه ساخت اپلیکیشن اندروید با شما همراه باشد.

 

این روزها موسسات، سازمان ها و شرکت ها و کسب و کارهای بسیاری به دنبال سفارش طراحی اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای خود هستند. همواره هزینه ساخت اپلیکیشن اندروید جزء پارامترهای تاثیر گذار در تصمیم گیری برای سفارش طراحی اپلیکیشن اندروید است. هزینه طراحی اپلیکیشن اندروید می تواند یک امر مهم در انتخاب و تصمیم شما باشد ولی همه می دانیم که ملاک اصلی در سفارش ساخت اپلیکیشن اندروید تعرفه ساخت اپلیکیشن اندروید نیست بلکه "کیفیت" مهم ترین نقش را قبل از تعرفه طراحی اپلیکیشن اندروید ایفا می کند.

هر شخص و شرکتی می تواند خود را به عنوان طراح اپلیکیشن موبایل معرفی کند و به شما یک قیمت ساخت اپلیکیشن اندروید هر چند به مراتب پایین ارائه کند اما فقط یک تیم برنامه نویسی قوی می تواند سفارش اپلیکیشن اندروید حرفه ای و کارآمد شما را طراحی و اجرا کند. گروه طراحی و برنامه نویسی صفر با برند اختصاصی Zeroers در راستای کمک به فعالان اقتصادی برای معرفی خود در این بازار اقدام به ساخت و طراحی اپلیکیشن اندروید برای سایت شرکت ها، سفارش اپلیکیشن اندروید برای فروشگاه، ساخت اپلیکیشن اندروید برای شرکت، ساخت اپلیکیشن اندروید برای سایت رستوران و... با قیمت مناسب کرده است که توسط آن کاربران می توانند از بسته سفارش اپلیکیشن اندروید خود برای معرفی کالاها و خدمات خود به عموم مردم استفاده نمایند. هدف ما این است که تمامی کسب و کارهایی که به فکر تولید اپلیکیشن موبایل اختصاصی برای خود هستند با کمترین قیمت طراحی اپلیکیشن موبایل بتوانند به بیشترین کارایی و کیفیت دست یابند.

بالا