خدمات اپلیکیشن موبایل

با اپلیکیشن موبایل همیشه در دسترس باشید!

امروزه نقشی که موبایل ها و اسمارت فون ها در زندگی مردم ایفا می کنند بر کسی پوشیده نیست. مهم ترین نقش آن نیز در تجارت است که اکثر مشاغل به اهمیت آن در کسب و کار های خود پی برده اند. حال اپلیکیشن های موبایل به عنوان یکی از اهداف اصلی برای کسب و کار های آنلاین تبدیل شده است و داشتن یک نرم افزار موبایل برای هر کسب و کار یک امر ضروری به نظر می رسد. ضمن این که اپلیکیشن های موبایل در مقایسه با استفاده از مرورگرهای موبایل بیشتر مورد توجه کاربران هستند.

با وضعیت پر رونق صنعت موبایل که امروزه شاهد آن هستیم، به کلیه کسب و کار ها توصیه می شود که یک اپلیکیشن موبایل برای تبلیغ محصولات خود طراحی و پیاده سازی کنند.  به راستی موبایل وسیله ای است که کلیه ارتباطات توسط آن رهبری می شود، در نتیجه پیوستن به این فناوری، تضمینی برای نتایج مورد انتظار برای کسب و کار شما خواهد بود. در عصر دیجیتال و دنیای امروز، روز به روز بر تعداد کاربران تلفن های هوشمند افزوده می شود. کاربرانی که شاید دانش استفاده از کامپیوتر را نداشته باشند، با تلفن های هوشمند به خوبی ارتباط برقرار کرده، از صفحات اجتماعی دیدن می کنند، جستجوی اینترنتی انجام می دهند و بسیاری از فعالیت های روزانه خود را وابسته به تلفن هوشمند می دانند. همچنین بهبود وضعیت اینترنت کشورمان در سال های اخیر باعث شده است تا کاربران بیشتری به اینترنت دسترسی داشته باشند.

apple iphone 1 - خدمات اپلیکیشن موبایل

اپلیکیشن اندروید

از طریق گوگل پلی در دسترس کاربران خود باشید!

طراحی و پیاده سازی انجام شود؟

وب اپلیکیشن

روی تمامی دستگاه های موبایل در دسترس باشید!

طراحی وب اپلیکیشن؟

اپلیکیشن iOS

از طریق اپ استور در دسترس کاربران خود باشید!

طراحی و پیاده سازی انجام شود؟

apple watch 1 - خدمات اپلیکیشن موبایل

از این رو در سال های اخیر بسیاری از صاحبان و مدیران کسب و کار، چه آنان که پیش از این وارد دنیای تجارت آنلاین شده بودند و چه کسانی که تجربه تجارت الکترونیک را نداشته اند، به طراحی اپ موبایل توجه ویژه ای نشان داده اند. و آن را راهی برای ارائه خدمات بهتر به مشتریانشان می دانند. در این جا فقط بحث در دسترس بودن یک کسب و کار مطرح نیست، چرا که با طراحی سایت این هدف قابل دست یابی است. یک موبایل اپلیکیشن می تواند امکانات گسترده تری را در اختیار کاربران تلفن های هوشمند قرار دهد. برای مثال با طراحی اپلیکیشن و دسترسی به امکانات تلفن همراه مانند بلندگو و دوربین و … می توان تجربه ای متفاوت برای کاربران ایجاد کرد.

علاوه بر این تحقیقات نشان می دهد که کاربران تلفن های هوشمند با نوع دیگری از دسترسی و طراحی آشنایی دارند و انتظارات متفاوتی دارند که در قالب نرم افزار موبایل این انتظارات برآورده می شوند. برای مثال محققان متوجه شده اند که تعداد کاربران تلفن های هوشمند که از طریق اپلیکیشن خرید خود را نهایی می کنند، نسبت به کاربرانی که وب سایت قصد خرید را دارند بیشتر است. همچنین در تحقیقات صورت گرفته، کاربران تلفن های هوشمند اعلام کرده اند که کار با انواع اپلیکیشن ها بیشترین تعامل آنها با موبایل ها را شامل می شود. در واقع 80 درصد تعامل کاربران با تلفن های هوشمند در بستر اپلیکیشن موبایل صورت می گیرد.

گروه طراحی و برنامه نویسی صفر با توجه به نیاز های کسب و کار شما نسبت به طراحی و پیاده سازی اپ اندروید و آی او اس و همچنین وب اپلیکیشن آماده ارائه خدمات می باشد.