امر تبلیغات همواره به جهت شناساندن نشان اداری و حوضه خدمات شما به عموم به کمک می آید. در این میان شما ممکن است علاوه بر حیطه ی خدمات خود محصول یا محصولاتی را هم ارائه کنید. برای ارائه ی بهتر محصولات خود لزوم ایجاد شرایطی مانند مقایسه محصولات شما بررسی فنی و نخصصی محصول شما و ویژگی های آن غیر قابل اجتناب است.

برای تسهیل این مسیر می توانید از بخش طراحی کاتالوگ استفاده کنید. کاتالوگ بستر مناسبی برای ارائه محصولات شما، پیشنهادهای ویژه، بررسی فنی و تخصصی محصول و از همه مهمتر ایجاد فضایی برای مقایسه محصولات شما و برتری های آن نسبت به محصولات موجود در بازار می باشد.

 

سبک طراحی کاتالوگ شما از موثر ترین بخش هایی است که مخاطب را درگیر می کند. گروه طراحی و برنامه نویسی صفر در طراحی کاتالوگ ابتدا حوضه فعالیت شما را بررسی می کند و براساس آن سبک پیشنهادی خود را  اتود می کند. سبک های مشابه می توانند کار شما را بیش از پیش جذاب و اصولی سازد. کاتالوگ شما نشانه ی اصالت کالای شما می باشد و در این میان یک طراحی غیر اصولی می تواند تمام برنامه های شما را برای جذب مشتری از بین ببرد.

سبک های متفاوتی برای طراحی کاتالوگ وجود دارد. شما باید بسته به مخاطبتان (جامعه هدف) آن را تعیین کنید. به طور مثال سبک طراحی برای کودک، یک ورزشگاه و یک کارخانه بسیار متفاوت است و اگر تمام این سه جامعه را در یک قالب بگنجانیم و یک قالب برای آن در نظر بگیریم قطعا دچار مشکل خواهیم شد. این سبک در بخش های تخصصی بسیار تعیین کننده است.

سبک طراحی شما، هویت سازمانی شما را مشخص می کند و هرچه این سبک اختصاصی تر باشد، بر اصالت شما تاکید خواهد داشت. این اصالت را در رنگ قرمز کوکاکولا ، آبی پپسی و سایر برند های مطرح خواهیم دید. برای خود سبکی متمایز ایجاد کنید و بر آن در تمام اوراق خود از کاتالوگ تا هر بخش دیگر تاکید کنید.

بالا