خدمات طراحی گرافیک

thinking - خدمات طراحی گرافیک ایده پردازی
hired - خدمات طراحی گرافیک کارشناسی
design - خدمات طراحی گرافیک طراحی
  • box - خدمات طراحی گرافیک
  • box1 - خدمات طراحی گرافیک
محصول نهایی!

طراحی گرافیک به عنوان فراگیرترین هنر عصر ما، معنای جدیدی برای بازاریابی دیجیتال به ارمغان آورده است. این ابزار با استفاده از اصول طراحی ساده، رنگ و شکل، آنچه که برای مخاطب معاصر جذاب است را به محتوای تبلیغات کسب‌ و کارها اضافه کرده است. طراحی گرافیک، هنری است هدفمند برای حل مشکل القای مفهومی خاص به مخاطبان. به همین خاطر معادل نام این هنر در زبان فارسی ارتباط تصویری تعریف شده است.

 

آمارها نشان می دهد آنچه به چشم زیبا می آید می تواند تاثیر مستقیمی بر روی عملکرد شخص داشته باشد. با توجه به این نکته روانشناختی می توان آن را یکی از فاکتور های مهم برای افزایش فروش دانست. قطعا استفاده از یک گرافیک قوی و حرفه ای می تواند یک حس خوب و اعتماد را در ذهن مشتری ایجاد کند و برعکس آن یک طراحی ضعیف و ناهماهنگ می تواند شما را از جذب مشتری ناامید کند پس استفاده از یک گرافیک جذاب که دقت بالایی در به کار گیری رنگ های جذاب و متناسب با موضوع داشته باشد، می تواند مخاطبان را به خرید محصول شما بیشتر ترغیب نماید.

جذابیت اولین قدم در راه ارتباط با مخاطب است. در هر کار گرافیک یک کشش اولیه برای ارتباط با مخاطب لازم است. نقطه‌ای که مخاطب را جذب کرده و او را درگیر کار عرضه شده کند. جذابیت کار می‌تواند موجب اتصال اولیه مخاطب به محوطه کار شود و پس از جذب اولیه او را به اطلاعات درون کار توجه دهد. پس از اتصال اولیه، درجه‌بندی اطلاعات نقش بنیادی در راهنمایی بیننده در اطلاعات دارد.

بخش ایده یعنی پیدا کردن فکری که بتواند محتوا را به خلاصه‌ ترین شکل بیان کند. درست مانند این که یک کتاب یا فیلم در یک جمله تعریف شود؛ به شکلی که نتواند خلاصه‌ تر از آن باشد ولی تا حد امکان تمام داستان را هم در خود داشته باشد. هر چه ایده به محتوا، پیام و مقصود نزدیک‌تر باشد، احتمال منحصر به فرد بودن ایده زیادتر می‌شود. ایده نه فقط محتوا بلکه باید درک مخاطب را هم در خود داشته باشد. وقتی گفته می‌شود ایده منظور فکر تصویری است. پروژه طراحی گرافیک ممکن است شامل سبک و ارائه متن موجود و تصاویر موجود یا تصاویر طراحی شده توسط طراح گرافیک باشد. قطعه هنری را می توان در هر دو فرم سنتی و دیجیتال گنجانید، که شامل استفاده از هنرهای تجسمی، تایپوگرافی، و تکنیک‌های صفحه‌آرایی برای نشریات و بازاریابی است.

گروه طراحی و برنامه نویسی صفر، همواره با ارائه ایده های خلاق در این زمینه جذابیت اولیه برای ارتباط تجارت شما با مخاطبانتان را رقم خواهد زد.

قدم اول هر کسب و کاری گرافیک آن است!

طراحی لوگو

طراحی مهم ترین قسمت از کسب و کار شما با ماست!

طراحی کاتالوگ

محصولات و خدمات خود را کامل معرفی کنید!

طراحی کارت ویزیت

سریع ترین راه معرفی کسب و کار شما!

طراحی بروشور

محصولات و خدمات خود را مختصر معرفی کنید!

طراحی گرافیک اینستاگرام

خاص تر از همیشه دیده شوید!