خدمات مشاوره و ایده پردازی

مشاوره به معنی دریافت کمک حرفه ای و کسب اطلاعات لازم از افرادی است که صاحب تخصص و دانش در زمینه ای خاص هستند. دریافت اطلاعات و کسب مشاوره در همه زمینه می تواند کارساز باشد؛ مسائل پزشکی، درمانی، تحصیلی، علمی، خانوادگی، حقوقی، کسب و کار و… مواردی هستند که دریافت خدمات مشاوره ای می تواند در حل مشکل آن مفید باشد. مشاوره کسب و کار یکی از انواع مشاوره، راهنمایی و دریافت اطلاعات محسوب می شود. اگر نیاز دارید کسب و کار یا استارت آپی راه اندازی کنید، به شما پیشنهاد می دهیم قبل از شروع، از افراد ذی صلاح و صاحبت تخصص، مشاوره و راهنمایی بگیرید.

راه اندازی و شروع یک کسب و کار، یکی از چالش هایی است که در پیش روی افراد جامعه امروز به خصوص قشر جوان قرار دارد. اگر چه رویای داشتن یک کسب و کار موفق و درآمد زا، بسیار وسوسه انگیز و جالب است اما داشتن یک رویا، به تنهایی تضمینی برای موفقیت نیست. راه اندازی استارت آپ و کسب و کاری جدید، جدا سخت و طاقت فرسا است. یک اشتباه کوچک در شروع کسب و کار می تواند شما و سرمایه تان را تا مرز نابودی بکشاند و زحمات شما را به راحتی هدر بدهد.

lady - خدمات مشاوره و ایده پردازی

هر کسب و کاری نیازمند یک مشاوره خوب است!

تدوین طرح کسب و کار

ویژه کسب و کارهای خلاق

توسعه و پیشرفت بزرگ؟

ایده پردازی کسب و کار

جهت ارتقاء و توسعه کسب و کار شما

تزریق ایده های ناب؟

مشاوره کسب و کار

ویژه کسب و کار شما

یک شروع جدید؟

Upmine Services custom img 4 - خدمات مشاوره و ایده پردازی

همه کسب و کار ها در شروع کار یا میانه راه، به مشکلات و چالش هایی برخورد می کنند که برای رفع آن نیاز به دریافت  مشاوره و راهنمایی دارند. استفاده از خدمات مشاوره ای باعث می شود، بهره وری و موفقیت در کسب و کار شما افزایش یابد. دریافت خدمات مشاوره ای در شروع کار، باعث می شود، مسیر پیش رو، روشن و قابل پیش بینی باشد و زمانی که شما در مسیر و چالش های پیش رو قرار گرفتید، بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید.

مشاوره کسب و کار در زمینه های زیر می تواند به شما راهنمایی ارائه دهد:

  • چگونه و با استفاده از چه راهکار هایی می توانید از رقبا پیشی بگیرید؟
  • چه استراتژی هایی می تواند سهم بازار را به نفع کسب و کار شما افزایش دهد؟
  • ارائه راهکارهایی که می تواند به وفادار سازی مشتری ختم شود.
  • چگونه می توانید اعتبار برند خود را افزایش دهید؟
  • چگونه و با چه روش هایی می توان بازاریابی کرد؟
  • چه مکان هایی برای تبلیغات مناسب است و چه میزان تبلیغات برای کسب و کار مفید است؟
  • ارائه برنامه های مفید برای جلوگیری از کاهش هزینه های اولیه چیست؟
  • دریافت راهنمایی و راهکار هایی که به افزایش درآمد می انجامد.
  • دریافت راهنمایی و مشاوره درباره مدیریت شبکه های اجتماعی و بازاریابی دیجیتال.
  • گسترش خدمات به مشتریان، در صورتی که نیاز به افزایش نیرو و درآمد نباشد.

مشاور حرفه‌ای به فردی گفته می‌شود که از نظر بینش، سواد (نه الزاما مدرک) و تجربه به درجه‌ ای رسیده باشد که حیف است به‌ عنوان مدیر در یک بنگاه اقتصادی مشغول به‌کار شود، بلکه او فردی است که همزمان می‌ تواند به چند بنگاه در کسب‌ و کارهای مختلف راهنمایی بدهد. مشاور حرفه‌ ای همواره به ۳ فاز شناخت (معاینه؛ یعنی همانطور که یک پزشک برای تشخیص درد از اقدامات پیراپزشکی مثل عکس، آزمایشگاه، رادیولوژی و… بهره می‌برد، مشاور هم با بررسی بازار، تحقیقات بازار و… به تشخیص می‌رسد)، تدوین استراتژی (یعنی بدانیم چه کارهایی را باید انجام بدهیم و چه کارهایی را نباید انجام بدهیم) و به‌ تصویب مدیریت ارشد سازمان رساندن (بعد از آن که یک پزشک به کمک اقدامات پیراپزشکی به تشخیص می‌ رسد، نسخه‌ ای می‌پیچد، مشاور نیز پیشنهاد می‌دهد که در حقیقت همان تدوین استراتژی است و بعد این پیشنهادات باید به تایید مدیریت ارشد سازمان برسند) و فاز سوم، همراهی مدیریت و کارکنان در پیاده‌سازی شایسته، اقدام می‌ کند. مشاور همانند یک رهبر کوهنوردی در کنار سایر کوهنوردان است که دوشادوش یکدیگر مسیر را طی کرده و او نیز درگیر اجرا می‌شود.